Venom 2: Carnage. Racenzja

O czym jest Venom 2: Carnage?

Druga część Venoma opowiada o wydarzeniach bezpośrednio po zakończeniu pierwszego filmu. Dowiadujemy się trochę więcej o przedstawionym w napisach końcowych więźniu. Przedstawiana jest nam jego historia, która jest rozwijana z upływem filmu. Jak się później okazuje zostaje on głównym złym, który z czasem obiera za cel zabicie naszego symbionta jak i jego nosiciela. Pokazana jest również cudowna relacja między Venomem, a Eddie’m Brockie’m. Symbiont pokazuje również więcej swoich umiejętności, których nie mieliśmy okazji zobaczyć wcześniej.

Oficjalny Zwiastun

Moje odczucia oraz wrażenia po filmie

Druga część venoma wywarł na mnie dobre wrażenie, jednak w pewnym momencie w kinie zacząłem się lekko nudzić. Żarty w filmie są na poziomie poprzedniej części i jest ich równie dużo, jak i również Venom potrafi powiedzieć Eddie’mu prosto w twarz co o nim myśli. Postać Anne (byłej dziwczyny Brocka) w przeciwieństwie do pierwszej części nie została zepchnięta to kompasu moralnego głównych bohaterów. Wprowadzenie postaci Carnage osobiście uważam za wyśmienite, jednak to w jaki sposób został „stworzony” mnie zawiodło. Dostajemy dodatkowo wiele nawiązań do filmów o Spider-man’ie oraz do Venoma z komiksów.

Warto iść do kina na Venom 2?

Jak dla mnie zdecydowanie tak. Dostajemy w filmie dawkę żartów, i potyczek na poziomie Marvela. Natomiast przy finałowej walce cieszyłem się jak dzieciak, który dostał wymarzoną zabawkę. Same efekty cieszą wzrok, bohaterowie są dobrze napisani, a znane nam postacie z pierwszej części dużo się nie zmieniły względem charakteru. Tak więc nie zabieram wam więcej czasu i biegnijcie do kin obejrzeć tego śmiercionośnego gluta z kosmosu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Iksemte
Admin
11 miesięcy temu

Zajebisty pościk taro!
Oby tak dalej!