AnimeRankingi

Anime warte twojego czasu! – Zima2024

W artykule wymienię wam parę nowych tytułów, które warto obejrzeć (moja opinia opiera się na pierwszych 3 odcinkach danych serii).

Sezon zima 2024 – krótki opis

Zima 2024 nie zachwyca ilością oraz jakością serii. Moim zdaniem ostatnim tak słabym sezonem było lato 2021. Od tego czasu byliśmy rozpieszczani najbardziej napakowanymi sezonami anime! Jednak hossa nie mogła trwać wiecznie. Przyszedł sezon, w którym jest mało interesujących serii, jednak wśród nich znajdziemy perełki takie jak te, które wam dziś wymienię. Nie uwzględniam kontynuacji starszych serii, tylko same nowe produkcje.

Lista serii i ich krótkie opisy.

1. Akuyaku Reijou Level 99: Watashi wa Ura Boss Desu ga Maou de wa Arimasen

Seria dość ciekawa; pierwszy odcinek skupia się na poznaniu (niby) głównej bohaterki, jednak jak już myślisz, że jest nudno, wchodzi ona: jedyna osoba na świecie, która osiągnęła 99 poziom. Po czym wszystkim okazuje się, że to jej historię poznamy!

2. Loop 7-kaime no Akuyaku Reijou wa, Moto Tekikoku de Jiyuu Kimama na Hanayome Seikatsu wo Mankitsu suru

Twoje zaręczyny z księciem koronnym zostają zerwane, jednak się tym nie przejmujesz, bo to już 7 raz. Oddalasz się z bardzo dumną miną i pędzisz czym prędzej przeżyć swoje 7 życie z wiedzą, że i tak zginiesz za równo pięć lat.

3. Nozomanu Fushi no Boukensha

Jesteś poszukiwaczem przygód, przez dziesięć lat nie awansowałeś nic a nic, jesteś totalnym przegrywem. Na domiar złego zginąłeś i zreinkarnowałeś się wraz ze wspomnieniami w ciele potwora najsłabszego poziomu.

4. Isekai de Mofumofu Nadenade Suru Tame ni Ganbattemasu.

Umarłaś, ale odradzasz się w świecie, gdzie musisz poinformować boga o swojej decyzji. Twoim zadaniem jest stwierdzić, czy ludzie powinni wyginąć i po śmierci przekazać ją bogu. Do tego dostałaś specjalną umiejętność – wszystkie stworzenia nieludzkie cię kochają.

5. Mahou Shoujo ni Akogarete

Jesteś nieśmiałą dziewczyną podziwiającą magiczne dziewczyny, które bronią świata przed złą organizacją. Niestety zostałaś przymuszona do przyłączenia się do owej złej organizacji i walce z nimi. Co robisz? Oczywiście, że spełniasz swoje erotyczne i sadystyczne marzenie, o którym dopiero się dowiesz.

Podsumowanie zimy 2024

Nic dodać, nic ująć. Sezon nudny jak ból, ale znalazły się serie, na które warto zerknąć i zobaczyć, czy ci podpasują. Jest jeszcze jedna seria, którą mam w głowie, ale to zadanie dla was! W komentarzu wymieńcie jakiej serii wam tu brakuje, a na to zasługuje!

Aksemte

Oglądam Anime piszę i nagrywam tiktoki.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments