AnimeNewsy

Ogłoszono 2 sezon Solo Leveling!

Doniesienia sprzed kilku miesięcy potwierdziły się. Serial anime Solo Leveling faktycznie doczeka się drugiego sezonu, który właśnie został zapowiedziany.

Oficjalnie ogłoszono, że ta wysoko oceniana produkcja otrzyma kolejną porcję odcinków. Niestety, termin premiery drugiego sezonu nie został jeszcze ujawniony.

opis

Na Ziemi pojawiły się portale, za którymi czają się demony. Niektórzy ludzie zyskali super moce i rozpoczynają walkę z bestiami. Główny bohater tego tytułu to Jin-Woo Sung, czyli wojownik najniższej rangi o niemal zerowym poziomie umiejętności. Pewnego dnia młody mężczyzna jako jedyna osoba zyskuje zdolność podnoszenia swojego poziomu, a co za tym idzie bardzo szybko staje się najpotężniejszym wojownikiem na świecie.

Studia A-1 Pictures (znane m.in. z „Sword Art Online”) przygotowują serial anime „Solo Leveling”, którego reżyserem jest Shunsuke Nakashige („Mother of the Goddess’ Dormitory”). Za scenariusz odpowiada Noboru Kimura (twórca m.in. „Gundam Build Divers” oraz „Nyaruko: Crawling with Love!”). Design postaci to dzieło Tomoko Sudo (autorka m.in. „Alice in Borderland” oraz „Fragtime”). Muzyką zajmuje się Hiroyuki Sawano (znany z „Attack on Titan” i „86”). Na chwilę obecną nie ujawniono daty premiery drugiego sezonu.

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments