AnimeNewsy

Nowe anime autora Chainsaw Mana – „Look Back” nadciąga!

Na przestrzeni lata na japońskich ekranach kinowych będzie gościć animowany projekt oparty na twórczości Tatsukiego Fujimoto, autora Chainsaw Mana. Ostatnio w sieci pojawiła się zapowiedź anime o nazwie Look Back.

Fujino, pełna pewności swojego talentu, i zamknięta w sobie Kyoumoto… To dwie młode dziewczyny z małego miasteczka, których wspólną pasją jest rysowanie mangi. Ich przyjaźń jest niezachwiana, nawet w obliczu upływu czasu. To opowieść o dojrzewaniu, która jest wyjątkowa i pełna emocji.

film anime został stworzony przez studio Durian, a reżyserią oraz scenariuszem oraz projektowaniem postaci zajmuje się Kiyotaka Oshiyama (znany z Flip Flappers). Dodatkowo, studio Durian jest własnością Oshiyamy.

One-shot Look Back zadebiutował w lipcu 2021 roku i przez ostatnie lata zdobył wiele prestiżowych nagród. W Polsce wydawnictwo Waneko opublikowało tę pozycję.

Premiera kinowa w Japonii jest zaplanowana na 28 czerwca 2024 roku.

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments