AnimeNewsy

Nowe premiery mang w Polsce 11.02.2022

Uwaga Studio JG wyda 3 nowe tytuły.

Czy na walentynkowy weekend można wyobrazić sobie bardziej romantyczny prezent niż krwawy seinen? Przed Wami kultowe „Dorohedoro” – świetne rysunki i fenomenalna historia osadzona w dystopijnym świecie. Jeśli jeszcze nie znacie tego tytułu, gorąco polecamy – naprawdę warto! Dla fanów klasycznych romansów także przygotowaliśmy coś specjalnego – „Ikemen Sengoku – Tenkabito no Onna ni Naru Ki wa Nai ka” to świetnie narysowana, czterotomowa manga shoujo, w której aż roi się od gorących przystojniaków! Trzecią z naszych nowości jest „Ragna Crimson” – coś dla fanów klasycznych opowieści fantasy z nietypowym twistem fabularnym.

Wszystkie trzy mangi ukażą się już w maju. Jeśli natomiast do poniedziałku włącznie zdecydujecie się zakupić nowości w prenumeracie i posłużycie się kodem JASZCZUR, otrzymacie dodatkowe 5% rabatu!

To jak? Zrobiliśmy Wam udany prezent na walentynki?

DOROHEDORO
Brud, nędza, ruina – tak w skrócie można opisać Dziurę, miasto przypominające ogromne slamsy. Zamieszkujący je ludzie zdani są na łaskę czarodziejów, którzy regularnie przybywają z innego wymiaru, by przeprowadzać na nich magiczne eksperymenty. Te zaś najczęściej kończą się makabrycznie, o czym boleśnie przekonał się Kajman. Wskutek rzuconego czaru stracił pamięć, a jego głowa przybrała jaszczurzy wygląd. Aby odczynić ciążący na nim urok, mężczyzna wraz ze swoją towarzyszką, Nikaido, zaczynają na własną rękę tropić i zabijać czarodziejów. Jednak samowolna krucjata dwójki bohaterów nie pozostaje niezauważona przez mieszkańców wrogiej domeny. Tak oto rozpoczyna się wielka wojna między światami…

Autor: Q-Hayashida
Gatunek: seinen, horror, psychologiczny, komedia
Liczba tomów: 23
Format: A5
Premiera: maj


IKEMEN SENGOKU – Tenkabito no Onna ni Naru Ki wa Nai ka
Aby uczcić zdobycie wymarzonej pracy, Mai postanawia wybrać się na wycieczkę do Kioto. Kiedy ogląda pozostałości świątyni Honnōji, nagle w tablicę pamiątkową trafia piorun. Dziewczyna traci przytomność, a po przebudzeniu odkrywa, że znajduje się w środku płonącego budynku! W kłębach dymu dostrzega obcego mężczyznę i spieszy mu z pomocą. Gdy obydwoje wydostają się na zewnątrz, Mai zdaje sobie sprawę, że uratowany nieznajomy to… legendarny zjednoczyciel Japonii, Nobunaga Oda! Czy to możliwe, że właśnie zmieniła bieg historii?

Przed Wami komiksowa adaptacja popularnej gry otome, pełnej zabójczo przystojnych samurajów. Czy zdołacie im się oprzeć..?

Autor: Cybird, Mika Kajiyama
Gatunek: shōjo, romans
Liczba tomów: 4
Format: A5
Premiera: maj


RAGNA CRIMSON
W świecie terroryzowanym przez okrutne smoki nikt nie może czuć się bezpiecznie. Ragna był jeszcze dzieckiem, gdy za ich sprawą zginęli jego rodzice. Po latach, chcąc pokonać własną bezsilność, dołączył do potężnej wojowniczki Leoniki. Razem polowali na latające bestie, choć chłopak zawsze czuł, że bardziej zawadza niż pomaga swojej towarzyszce. Pewnego dnia na jego drodze staje tajemniczy mężczyzna. Ukazuje chłopakowi wizję rychłej śmierć Leoniki, a następnie wyznaje, że jest… nim samym z odległej przyszłości! Przyszłości, w której osiągnął niewyobrażalną siłę, ale na próżno – nie żyje już bowiem nikt, kogo chciałby bronić. Przybysz decyduje się przekazać Ragnie swoją moc, aby ten mógł oszukać przeznaczenie i odmienić losy świata. I tak zębatki czasu obracają się na nowo…

Autor: Daiki Kobayashi
Gatunek: shōnen, fantasy, przygodowy
Liczba tomów: 9+
Format: A5
Premiera: maj


Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments