AnimeNewsy

Propozycje na Jesień 2021!

Piękna złota polska jesień chce się powiedzieć, ale my nie o tym będziemy rozmawiać. Pogoda staje się coraz bardziej nieprzyjazna, co oznacza, że większość czasu zaczynamy spędzać w domu. A co takiego można robić w domu spytanie? Oczywiście, że zanurzyć się w świecie wspaniałych seriali animowanych z Japonii! Kilka propozycji już teraz!

Jesień 2021!

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu Part 2

Główny bohater dostał isekaia, kto by się spodziewał? Jednak nasuwa się pytanie co go spotka w 2 Parcie?
Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o owym tytule odsyłam was do innego naszego artykułu:

Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen

Tak, ponownie zobaczymy na naszych ekranach łowcę demonów. Prawdą jest to, że pierwsze odcinki będą filmem, jednak zauważymy w nich nowe sceny, które wcześniej nie były nam ukazane!
Podobnie jak w przykładzie wyżej, jeśli chcecie się dowiedzieć więcej odsyłam was o tutaj:

takt op.Destiny

Główna historia takt op.Destiny dzieje się podczas 2047 roku, w świecie, który uległ katastrofie. W ziemie uderzył meteoryt, od tego czasu zaczęły się pojawiać stworzenie, które później zaczęto nazywać D2. Ludzkość została szybko zepchnięta na drugi plan, a muzyka, którą ludzie tak uwielbiali została zakazana, ponieważ potrafiła zniszczyć D2, ale również powodowała wpadanie w szał tych istot.

Blue Period

Tytuł, który można już znaleźć na Netflixie. Sam tytuł opowiada o uczniu 2 klasy szkoły średniej, który postanawia zacząć swoja przygodę z malarstwem, więcej możecie dowiedzieć sie tutaj:

Coś więcej?

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Sezonie Anime Jesień 2021, zapraszamy na kanał Spycha, który nagrał materiał właśnie o tym co spotka nas w omawianym sezonie!

Spychu91 Anime

Kanał Spycha *click click w czerwony guzik*

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments