AnimeNewsy

Poznaliśmy wykonawczynię piosenki otwierającej do „Science Fell in Love, So I Tried to Prove It 2”!

Znana i lubiana seiyuu Sora Amamiya wykona opening do 2 sezonu „Science Fell in Love, So I Tried to Prove It”

Sora Amamiya to aktorka głosowa, której nie musimy Wam nawet przedstawiać. Znana jest z wielu dużych kobiecych ról, w tym Aquy z „Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!”, Elizabeth Liones z „Nanatsu no Taizai”, czy Chizuru Ichinose z „Kanojo, Okarishimasu”.

2 sezon serii, opowiadającej o grupie naukowców próbującej rozwikłać tajemnice fenomenu miłości, zadebiutuje już tej wiosny!

Adaptacją mangi wykonywanej przez Alfreda Yamamoto po raz kolejny zajmie się studio Zero-G.
Reżyserem serii pozostaje Tooru Kitahata, za kompozycję serii będzie opowiadał pan Rintarou Ikeda, natomiast za projekty postaci oraz zarządzanie procesem tworzenia animacji odpowiedzialny będzie Yuusuke Isouchi.

Pierwszy sezon „Science Fell in Love, So I Tried to Prove It” zadebiutował na Amazonie 11 stycznia 2020 roku, więc seria ta wraca na ekrany po 2 latach.

Źródło: https://frixysubs.pl/article/poznalismy-wykonawczynie-piosenki-otwierajacej-do-science-fell-in-love-so-i-tried-to-prove-it-2

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments