AnimeNewsy

Vinland Saga: Dostaliśmy drugi zwiastun!

Już tej zimy powróci popularna produkcja anime, której pierwszy sezon ujrzał światło dzienne ponad trzy lata temu. Przedstawiciele studia MAPPA podzielili się kolejną zapowiedzią nowych odcinków serii Vinland Saga.

Poniższe wideo zawiera także fragment openingu drugiego sezonu. Utwór to „Anonymouz – River”.

Pierwszy sezon tej serii zadebiutował w lipcu 2019 roku. Anime stworzyło studio Wit (Attack on Titan). Co ciekawe, chociaż drugi sezon przygotowuje studio MAPPA, główna ekipa produkcyjna nie ulegnie zmianie.

Vinland Saga bazuje na mandze autorstwa Makoto Yukimury i opowiada losy młodego wikinga, Thorfinna, który opuszcza rodzinne strony, aby pomścić swojego ojca. Wraz z upływem lat Thorfinn zyskuje coraz większe doświadczenie w boju. W tle toczy się wiele innych wydarzeń, które także wpływają na główną fabułę.

Mangaka rozpoczął swoje dzieło w 2005 roku i chociaż historia ta powoli zbliża się do końca, nie wiadomo kiedy ukaże się ostatni rozdział. Drugi sezon serii anime Vinland Saga wystartuje 9 stycznia 2023 roku.

źródło: anime24.pl

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments