AnimeNewsy

Manga Kaguya-sama: Love is war za niedługo zostanie zakończona!

Nowe informacje o zakończeniu mangi „Kaguya-sama: Love is war”

Na początku listopada 2022 roku fabuła mangi zakończy się wraz z nadchodzącymi dwoma rozdziałami. Ostatni 28 tom ukaże się w sprzedaży 19 grudnia tego roku. Znajdziemy w nim finałowy rozdział historii. W przypadku fabuły zawartej w anime wiele wątków zostało już zakończonych wraz z wydaniem trzeciego sezonu. Anime ukazało się w styczniu 2019 i było kontynuowane do czerwca 2022. Jednak manga zawiera nieco więcej szczegółów. Czego możemy spodziewać się podczas zakończenia opowieści? Dowiemy się już wkrótce!

Fabuła

W elitarnej Akademii Shuchi’in Kaguya Shinomiya oraz Miyuki Shirogane pełnią funkcję przedstawicieli samorządu uczniowskiego. Miyuki jest najlepszym uczniem w całym kraju, Zdobył uznanie zarówno wśród nauczycieli, jak i uczniów z klasy. Po drugiej stronie znajduje się tytułowa Kaguya – najstarsza córka z bogatej rodziny Shinomiya.

Pomimo tego, że Miyuki i Kaguya czują coś do siebie, nie zamierzają wyjawić miłości bezpośrednio drugiej osobie. Zamiast tego chcą potraktować miłość do siebie jako konkurencję. Ten, kto pierwszy wyzna swoje uczucia przegra miłosną wojnę. Ze względu na dumę ukrywają uczucia. Co przemawia za ich intencją? Uparcie, determinacja, a może honor? Niezależnie od tego oboje pragną zwyciężyć w tej miłosnej wojnie!

Seria anime

Seria anime Kaguya-sama: Love is war zadebiutowała 12 stycznia 2019 roku w Japonii.
Obecnie seria posiada już 3 sezony, które są blisko zakończenia historii, więc czekamy na 4 sezon z niecierpliwością.

Jak byś chciał dowiedzieć się więcej o tytule sprawdź Anilist.

źródło: wakai.pl

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments