Anime

Najciekawsze anime sezonu wiosna 2022

Tate no Yuusha no Nariagari Season 2

Ciąg dalszy przygód bohatera tarczy i jego przyjaciół. Ostatni sezon kończy się zmuszeniem do odwrotu Therese, L’Arc i Glass, po czym Naofumi przyznaje wszelkie prawa nad regionem półludzi. Co tym razem przytrafi się naszemu bohaterowi i jak wiele osiągnie? Tego dowiemy się niebawem. Premiera 6 kwietnia.

Tate no Yuusha no Nariagari Season 2

Kaguya-sama wa Kokurasetai: Ultra Romantic

Już niedługo będzie nam dane poznać dalsze starania Miyuki’ego i Kaguyi. Oboje są w sobie zakochani, ale żadne nie chce pokazać słabości i wyznać tego pierwsze. Premiera 9 kwietnia.

Kaguya-sama wa Kokurasetai: Ultra Romantic

Spy x Family

Bezkonkurencyjnie jedno z najbardziej wyczekiwanych anime tego sezonu. Wybitny szpieg, który do wykonania misji zakłada rodzinę. Adoptuje córkę oraz zgadza się zostać mężem kobiety, która dla bezpieczeństwa chce zdobyć przykrywkę. Premiera 9 kwietnia.

Spy x Family

Komi-san wa, Comyushou desu. 2nd Season

Szybki powrót Komi-san. Niebawem zobaczymy dalsze losy pięknej, a zarazem bardzo nieśmiałej dziewczyny, której otworzyć się pomaga zwykły uczeń Tadano. Premiera 7 kwietnia.

Komi-san wa, Comyushou desu. 2nd Season

Kawaii dake ja Nai Shikimori-san

Shikimori na pozór jest idealną dziewczyną, ale ma też ciemną stronę. Jej chłopak Izumi uwielbia jej drugą stronę, która aktywuje się w specjalnych warunkach. Dla Izumiego to nie problem ją aktywować ze względu na swój pech. Premiera 10 kwietnia.

Kawaii dake ja Nai Shikimori-san

Kunoichi Tsubaki no Mune no Uchi

Klan Akane składa się z samych kobiet trenujących młode kunoichi. Ten klan ma kodeks, który mówi: „Ponieważ mężczyźni są niebezpiecznymi istotami, wchodzenie z nimi w interakcje jest zabronione”. Premiera 10 kwietnia

Kunoichi Tsubaki no Mune no Uchi

Artykuł powstał dzięki wsparciu na patronite.

Dziękujemy wam:

-Blagi234

KOODDUU

:D

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments