AnimeNewsy

Dr. Stone powraca już na jesieni!

Zgodnie z wcześniejszym ogłoszeniem, już za niecałe dwa miesiące wystartuje druga połowa trzeciego sezonu serii anime „Dr. Stone”. Do sieci trafił kolejny zwiastun przedstawiające dalsze przygody Senkuu i jego towarzyszy.

Poniższy materiał zdradza również, że seria „Dr. Stone” powróci w nowych epizodach już 12 października 2023 roku.

Druga połowa trzeciego sezonu ponownie będzie liczyła 11 odcinków, co oznacza, że na cały trzeci sezon złoży się ich łącznie 22.

Dr. Stone to manga, która ukazywała się od marca 2017 do marca 2022 roku. Autorami przedstawionej historii są Riichiro Inagaki (fabuła) i Boichi (rysunki). Tytuł ten rozgrywa się w przyszłości oddalonej o 3700 lat, gdy z wieloletniego skamielenia wybudzają się kolejni ludzie. Świat już dawno pochłonęła roślinność, a przetrwanie w tym dzikim klimacie może zapewnić tylko znajomość nauki. Głównym bohaterem jest młodzieniec imieniem Senkuu, który wykorzystuje swój geniusz, aby przywrócić światu najważniejsze rozwiązania technologiczne.

Czekacie na nowe odcinki tej produkcji?


Za jakość i rzetelność powyższej treści ręczy Wojtini ze strony pl.ign.com

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments