Newsy

Vanitas no Carte, Wampiry Powrócą?

Data premiery 2 Partu Vanitasa jest już na horyzoncie, oczekiwanie na drugą część nie będzie takie długie, ponieważ potwierdzono, że 13 odcinek pojawi się już w Styczniu 2022r.

Vanitas no Carte, ale co dalej?

Oficjalna strona potwierdziła, że kolejna cześć anime zostanie emitowana w typie split-cour z 24 odcinkami, wydane jako osiem tomów Blu-Ray/DVD.

Ale co to tak właściwie split-cour? „Cour” to trzymiesięczny blok emisji telewizyjnej oparty na sezonach, zazwyczaj składających się z 10 do 13 odcinków.

Natomiast „Split-cour” to sytuacja, gdy jeden sezom ma miesięczną bądź kilku miesięczna przerwę przed ponowną emisją.

Czyli to 2 Sezon? Czy jak?

W przypadku Vanitas no Carte Part 2 należy uznać to jako ciąg dalszy 1 Partu, tylko że po dłuższej przerwie, ponieważ odcinku są już ponumerowane od 1 do 24.

Pierwsza rozdział miał premierę podczas Lata 2021. Finał połowy sezonu ukazał się 18 Września 2021r. Vanitas ma potwierdzoną trzymiesięczną przerwę, co oznacza, że Partu 2 można się spodziewać w Styczniu 2022r.

Produkcja

Tomoyo Nakayama i Yoshiyuki Itou byli projektantami postaci, ten drugi również pełnił funkcję reżysera animcaji. Kompozytor Yuki Kajiura zajmie się muzyką, był odpowiedzialny za np. Fate\Stay Night, Kimetsu no Yaiba (którego została zapowiedziana kontynuacja) czy Sword Art Online.

Oficjalny Opening jak i Ending nie zostały jeszcze podane, więc na koniec pozostawiam was z tym utworem z 1 Partu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments