AnimeNewsy

Finałowa część JoJo’s Bizarre Adventure: Stone Ocean zapowiedziana!

Co wiemy o finałowej części JoJo’s Bizarre Adventure: Stone Ocean?

Ostatnia część wyczekiwanego przez wszystkich fanów anime JoJo’s Bizarre Adventure: Stone Ocean pojawi się na Netflixie już pierwszego grudnia. Pierwsze 12 odcinków serii zadebiutowało w grudniu 2021 roku. Druga część składała się z kolejnych dwunastu odcinków, które pojawiły się na platformie streamingowej we wrześniu. Nareszcie doczekaliśmy się finałowych odcinków serii, które trafią na Netflixa już na początku grudnia.

Wytwórnia David Production ponownie zajmie się pracą nad franczyzą. Kenichi Suzuki obiera rolę reżysera, a Masanori Shino jest projektantem postaci. JoJo’s Bizarre Adventure: Stone Ocean jest szóstą częścią mangi autorstwa Hirohiko Arakiego.

Fabuła:

Główna bohaterka Jolyne Cujoh uczestniczy w wypadku samochodowym wraz z jej ukochanym. Wkrótce okazuje się, że była to pułapka. Jej chłopak zeznaje przeciwko niej i zrzuca na nią całą winę. Jolyne ląduje w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Jej ojciec Jotaro podarował córce wisiorek, który budzi w Jolyne moc znaną w uniwersum jako “Stand”.

Jolyne będzie musiała poradzić sobie w więzieniu z przeciwnościami losu, które dla wielu mogłyby być o wiele gorsze od śmierci. Czy uda jej się uciec z więzienia? Komu tak naprawdę zależało na tym, aby resztę życia spędziła za kratkami? Odpowiedzi na te pytania poznamy na początku grudnia!

Zwiastun:

źródło: wakai.pl

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments