Anime

Slow Loop

Slow Loop – Anime

Opis Anime „Slow Loop” :

(ang. Slow Loop)

Kiedy Hiyori⁠ — młoda dziewczyna, którą zmarły ojciec nauczył radości z łowienia ryb — wypłynęła na jakiś czas w morze dla chwili samotności. Nigdy jednak nie przypuszczała, że ​​spotka tam inną dziewczynę.
Po pewnym czasie dziewczyna o imieniu Koharu oraz Hiyori zaczęły razem łowić ryby i gotować, a w międzyczasie powoli się poznawać. Podczas ich krótkiego wspólnego czasu Koharu dowiaduje się, że powodem, dla którego Hiyori wypłynęła tego dnia na morze, było to, że waha się przed spotkaniem ze swoją nowo przybraną rodziną tego samego wieczoru. Ale co za zbieg okoliczności! Koharu również spotyka się tego dnia ze swoją nową rodziną! „Nie. To nie może być przypadek…” Podążaj za tymi dwiema 'siostrami’ i ich nowym, wspólnym życiem!

Data wydania:

01.2022

Ilość Odcinków:

12

Format:

TV

Tagi:

Slice of Life

Trailer

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments