AnimeNewsy

Helios i Multikino ogłosiło premierę filmu One Piece Film: Red!

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów One Piece! Sieć kin Helios oficjalnie poinformowała, że 4 listopada 2022 roku na polskich ekranach pojawi się One Piece Film: Red. Ponadto sieć Multikino także zapowiedziała swoje seanse, jednak w tym wypadku przedpremierowo film pojawi się 3 listopada 2022 roku. Bilety można zamówić już teraz w przedsprzedaży.

Premiera One Piece Film: Red w Japonii miała miejsce 6 sierpnia 2022 i jak się można domyślić, stała się ogromnym hitem. Tym samym jest to najbardziej dochodowy film 2022 w Japonii, a także najbardziej dochodowy film samej serii One Piece.

Opis fabuły:

Film One Piece Film: Red opowiada o tajemniczej piosenkarce o imieniu Uta. Co ciekawe na samym wstępie oznajmia ona, że jest córką nikogo innego jak samego Shanksa! Oczywiście również i w tym przypadku na scenie nie może zabraknąć Luffy’ego i jego Słomkowych kapeluszy. Brzmi dobrze prawda?

Jesteśmy świadkami czegoś przełomowego, ponieważ jak wszyscy wiemy, do jeszcze niedawna o filmach anime w kinie mogliśmy tylko pomarzyć. Jednak powoli się to zmienia! Na przestrzeni kilku miesięcy na dużym ekranie zagościły produkcje takie jak: Belle, Jujutsu Kaisen #0, a także w ostatnim czasie Dragon Ball Super: Super Hero.

One Piece dokłada tutaj swoją cegiełkę i miejmy nadzieję, że w przyszłości będzie takich filmów coraz więcej.(Moim osobistym marzeniem jest obejrzenie w kinie Gintama: The Final!).

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments