Anime

Mahoutsukai Reimeiki

Love Live! Nijigasaki Gakuen School Idol Doukoukai 2

Mahoutsukai Reimeiki
(ang. The Dawn of the Witch)


Opis:

Zaledwie kilka lat temu trwająca pięć stuleci wojna pomiędzy kościołem a wiedźmami nareszcie dobiegła końca. Niestety w niektórych miejscach nadal są chowane urazy z tamtych czasów.
 
Chłopiec imieniem Sable ma amnezję, przez co nie pamięta nic z okresu przed zapisaniem się do Akademii Magii Królestwa Wenias. Z rozkazu dyrektora szkoły, Albusa, opuszcza on królestwo w ramach specjalnego programu treningowego i udaje się na południowy kraniec kontynentu, gdzie antymagiczni powstańcy nadal są zagrożeniem. Towarzyszą mu osoby z zarówno silnymi umiejętnościami, jak i charakterem; jest to Roux Cristasse, znana jako wiedźma świtu, która pragnie odnaleźć Grimoire Zero i posiąść jego zakazaną wiedzę o pierwotnej magii, genialna dziewczyna Holtz oraz Kudd, jedyna bestia w całej akademii.


Dodatkowe informacje:


Zwiastun:

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments