AnimeNewsy

Manga Attack on Titan dostanie grę VR na Meta Quest 2

Firma UNIVRS Inc. w poprzedni czwartek ogłosiła, że pracuje nad zupełnie nową grą w wirtualnej rzeczywistości. Attack on Titan VR: Unbreakable to gra oparta na franczyzie Attack on Titan. Będzie można nabyć ją na goglach Meta Quest 2 VR latem 2023 roku.

Co będzie można robić w grze?

Najnowsza gra od UNIVRS zapowiada się naprawdę ciekawie. Będzie to gra typu hunting action, w której wcielimy się w żołnierza z Korpusu Zwiadowczego, który oczywiście… będzie polował na Tytanów. Jeżeli choć raz marzyliście o założeniu sprzętu do trójwymiarowego manewru, będziecie mieli do tego okazję.

Attack on Titan VR: Unbreakable może obsługiwać maksymalnie dwóch graczy. Ponadto zostanie wydana zarówno w japońskiej, jak i w angielskiej wersji językowej (voice acting i napisy).

Trochę o UNIVRS

UNIVRS może poszczycić się grą Little Witch Academia VR Broom Racing, która po raz pierwszy pojawiła się na Oculus Quest i Oculus Quest 2 (obecnie Meta Quest 2) w 2020 roku. Od tamtego momentu wyszła również na PlayStation VR, Oculus Rift i SteamVR.

źródło: wakai.pl

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments