AnimeNewsy

Nowa zapowiedź i wizualka serii „Kono Healer, Mendokusai”!

„Don’t Hurt Me, My Healer!” zadebiutuje w japońskiej telewizji już 10 kwietnia tego roku.

„Kono Healer, Mendokusai” opowiada historię rycerza o imieniu Alvin, który wykazuje się dużą cierpliwością do osób łagodnie mówiąc, irytujących oraz Karly, mrocznej elfki z niewyparzonym językiem i paskudną osobowością. We dwoje tworzą drużynę i wyruszają w magiczną podróż.

Wykonaniem serii zajmie się studio Jumondou, producentem będzie dobrze wszystkim znana KADOKAWA. Reżyserem został Nobuaki Nakanishi, który na swoim koncie nie posiada ról w popularniejszych seriach. Projektant postaci Chisato Kikunaga zanotuje swój debiut w tej roli. Skrypt napisze Fumihiko Shimo, który jest już nieco bardziej znaną postacią, gdyż pracował w Kyoto Animation.

Seria telewizyjna będzie adaptacją mangi pod tym samym tytułem, autorstwa człowieka kryjącego się pod pseudonimem „Tannen ni Hakkoui”.

# OBEJRZYJ

źródło: https://frixysubs.pl/article/nowa-zapowiedz-i-wizualka-serii-kono-healer-mendokusai

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments