AnimeNewsy

Manga „Tales of Wedding Rings” (Kekkon Yubiwa Monogatari) otrzyma adaptację anime!

Manga „Tales of Wedding Rings” otrzyma serię anime. Data premiery i studio pozostają nieznane – Jak dowiemy się czegoś więcej to będziemy informować na bierząco.

Opis mangi:

Satou jest już od wielu lat zakochany w dziewczynie imieniem Hime. Zamierza wyznać jej swoje uczucia, ale ta niespodziewanie oświadcza, że musi się wyprowadzić. Młodzieniec podąża jej tropem i zostaje… przeniesiony do świata fantasy! Satou pojawia się w kaplicy, gdzie Hime ma poślubić tutejszego księcia. Budynek atakuje demon, więc dziewczyna całuje Satou, wręcza mu pierścionek i tak napełnia go wielką mocą. Demon zostaje powstrzymany, a główny bohater poślubił swoją ukochaną. Ale to dopiero początek tej historii, bo aby uratować świat Satou musi zebrać jeszcze cztery kolejne pierścienie, a tym samym poślubić cztery inne księżniczki.

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments