Anime

Anime: Mato Seihei no Slave

(Anime)
Mato Seihei no Slave
(Chained Soldier)


Opis:

Niespodziewanie w całej Japonii zaczynają pojawiać się wejścia do innego wymiaru znanego jako „Mato”. W wyniku tego odkryty zostaje nowy, wyjątkowy surowiec – „Brzoskwinie”, który zapewnia kobietom niezwykłe zdolności, jednak wraz z pojawieniem się wrót, potwory zwane „Yomotsu Shuuki”, do tej pory wędrujące błędnie po obcym wymiarze, zaczęły przedostawać się do świata ludzi i powodować liczne wypadki. W celu walki z niebezpieczeństwem rząd utworzył Korpus Antydemoniczny – elitarną grupę kobiet posiadających wyjątkowe moce.
Pewnego dnia uczeń liceum – Yuuki Wakura, wracając ze szkoły do domu, wpada nagle w przypadkowo otwarty portal do „Mato”. Gdy desperacko wzywa pomocy, zostaje niespodziewanie uratowany przez Kyoukę Uzen, dowódczynię Siódmego Oddziału Korpusu Antydemonicznego. Dostrzegając jego potencjał, dziewczyna prosi Yuukiego, aby ten dołączył do niej, jednocześnie zostając jej niewolnikiem.


Dodatkowe informacje:


Zwiastun:

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments