AnimeNewsy

Anime Fuuto Tantei (FUUTO PI) z promocyjnym wideo!

Została ujawniona data oraz promocyjne wideo do „FUUTO PI”

Toei Animation ujawniło dzisiaj, że w sierpniu swoją emisję rozpocznie „Fuuto Tantei”. Adaptacja mangi autorstwa Riku Sanjou pod tym samym tytułem zostanie wykonana przez Studio Kai. Jest to kolejna seria ze znanej japońskiej marki “Kamen Rider” (komiks Fuuto Tantei to mangowa wersja oraz sequel japońskiej TV dramy „Kamen Rider W” z 2009 roku).

Seria opowiada historię dziejącą się w ekologicznie nastawionym mieście Fuuta, w którym przestępcy oraz inne osoby powiązane wykorzystują tajemnicze urządzenia przypominające USB, zwane Wspomnieniami Gai, aby przemienić się w potwory z nadludzką siłą i sprawiać problemy w mieście. Urządzenia te zawierają niezwykle groźną truciznę, która może doprowadzić nawet do śmierci ich użytkownika. Po śmierci swojego szefa samozwańczy detektyw Shoutaro Hidari łączy siły z tajemniczym Philipem, aby rozwiązać zagadki i ochronić miasto.

Głównymi rolami zajmą się Yoshimasa Hosoya (znany chociażby z roli Genjirou Tanigakiego z „Golden Kamuy”) oraz Kouki Uchiyama (Toge Inumaki z „Jujutsu Kaisen”, Takt z „takt op.Destiny”, czy Kei Tsukishima z „Haikyuu”).

Źródło: https://frixysubs.pl/article/anime-fuuto-tantei-fuuto-pi-z-promocyjnym-wideo

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments