AnimeNewsy

Zapowiedź Bullbuster

Bullbuster, marka, która do tej pory doczekała się kilku książek, otrzyma także serial animowany.

Za koncept odpowiadają Hiroyuki Nakao oraz firma P.I.C.S. Produkcją serii zajmie się studio NUT, gdzie na fotelu reżysera zasiądzie Hiroyasu Aoki (Hero Mask), który odpowiadać będzie także za scenariusz. Oryginalne projekty postaci Eisaku Kubonouchiego do animacji zaadaptuje Takahisa Katagiri (Hero Mask), dizajny maszyn z kolei wyjdą spod ręki Juukiego Izumo (No Guns LifeMahouka Koukou no Rettousei).

W anime wystąpią:

  • Asami Seto jako Arumi Nikaidou
  • Yuuki Takada jako Miyuki Shirogane
  • Shin’ichirou Miki jako Kouji Tajima
  • Shouya Chiba jako Tetsurou Okino
  • Ken Uo jako Kintarou Kataoka
  • Taiten Kusunoki jako Ginnosuke Mutou

Tetsurou Okino, młody inżynier i twórca mechów Bullbuster, znajduje zatrudnienie w Hato Industries, firmie zajmującej się eksterminacją szkodliwej zwierzyny. Głównie mierzą się z tajemniczymi istotami zwanymi „kyouju”, borykając się jednocześnie z problemami typowymi dla prowadzenia działalności – wszak trzeba znaleźć fundusze na opłacenie pilotów mechów czy paliwo.

Zwiastun:

źródło: tanuki.pl

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments