Your name (Kimi no na wa): Hollywoodzka adaptacja filmu anime ma nowego reżysera

Your name. (Kimi no na wa.) to film anime w reżyserii Makoto Shinkaia, który w 2016 roku dosłownie zdominowała światowe kina. Błyskawicznie do tego japońskiego dzieła przyczepiło się Hollywood. Już w 2017 roku J.J. Abrams ogłosił, że został producentem filmu aktorskiego Your name. Przedsięwzięcie to ugrzęzło jednak w produkcyjnym czyśćcu, a sytuacja skomplikowała się jeszcze bardziej, kiedy w lipcu 2021 roku ekipę opuścił reżyser Lee Isaac Chung.

Minęło już trochę czasu, a teraz serwis Variety podaje, że aktorska wersja Your name. znalazła nowego reżysera. Adaptacją dzieła Makoto Shinkaia zajmie się Carlos López Estrada (Raya i ostatni smok).

Poza Estradą w projekt ten zaangażowany jest Eric Heisserer (Nowy początek, Kiedy gasną światła), który odpowiada za scenariusz. Film powstaje z ramienia wytwórni Paramount, a w pracach bierze udział również firma Bad Robot, należąca do J.J. Abramsa.

Warto dodać, że Makoto Shinkai, reżyser filmu anime, dał swoje błogosławieństwo hollywoodzkiej ekipie, ale potem stwierdził, że „nie jest zbytnio zainteresowany” procesem produkcyjnym aktorskiej adaptacji.

Oryginalny film anime Your name. to historia mieszkającego w Tokio Takiego Tachibany i pochodzącej z prowincji Mitsuhy Miyamizu. Pewnego dnia ta dwójka zamienia się ciałami. Sytuacja powtarza się wielokrotnie i dopiero po jakimś czasie nastolatkowie odkrywają, że za ich „problemem” kryje się coś większego.

Data premiery filmu aktorskiego Your name. nadal pozostaje nieznana. Nie ogłoszono także obsady, chociaż już teraz możemy przypuszczać, że hollywoodzka wersja tej historii zostanie osadzona w USA.

źródło: anime24.pl

Iksemte

Hejo! Jestem właścicielem strony "Strefa Anime". Wraz ze znajomymi postanowiliśmy stworzyć coś od fanów dla fanów. Jak chcesz spróbować swoich sił pisz do mnie na discordzie: Iksemte#9980. Jestem pewien, że się tu odnajdziesz, o ile lubisz anime.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments