AnimeCommunity

Objęliśmy patronat medialny nad wydarzeniem Aicon 2023


Objeliśmy patronat medialny nad wydarzeniem Aicon 2023
Po całym wydarzeniu, na naszej stronie pojawią się zdjęcia jak i relacja z konwentu.

Zapraszamy na konwent!

Nie pozostaje nam nic innego niż serdeczne zaproszenie was na Aicon 2023 – konwent pełen miłości, który w tym roku odbędzie się w konwencji „White Day!
Impreza odbędzie się 18-19 marca 2023 w ZST przy ul.Kościuszki 5 w Rybniku.

Czym jest White Day?

W Japonii w Walentynki dziewczyny ofiarowują swojej sympatii własnoręcznie robione czekoladki. Miesiąc po tym wydarzeniu obchodzone jest właśnie święto – „White Day”. Ma ono miejsce 14 marca. W ramach odpowiedzi na walentynkowe czekoladowe podarki – osoba ma okazję odwzajemnić się za prezent, obdarowując osobę od której je otrzymała. Początkowo za najlepszy podarunek uważane były pianki, od których pochodzi pierwotna nazwa – „Dzień Pianek” (ang. Marshmallow Day), później zmieniono ją na bieżącą: „White Day”!

Spędźmy więc wspólnie nasze „White Day”- jedyne w swoim rodzaju Walentynki, które rozgrzeją Wasze serca!
Zapraszamy do zatopienia się w masie prelekcji, konkursów, unikalnych wydarzeń związanych oczywiście z Japonią oraz tematami jej pokrewnymi! Będziecie mogli wybierać spośród bogatego wachlarza atrakcji, który starannie dla was przygotują organizatorzy Aicon’u.
Aicon to także doskonała okazja do aktywnego spędzenia czasu ze swoją drugą połówką, a jeśli jesteście singlami – nic straconego! Może to właśnie u nas poznacie kogoś wyjątkowego?

Zaproście swoich przyjaciół, bliskich i dajcie się porwać magii miłości!

Oficjalna strona wydarzenia: aicon-fest.pl

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments