AnimeNewsy

Już wiemy kiedy wystartuje 3 sezon Mairimashita! Iruma-kun

„Mairimashita! Iruma-kun! 3” wystartuje już w październiku tego roku!

Adaptacją mangi pod tym samym tytułem zajmie się po raz kolejny studio Bandai Namco Pictures. Otrzymaliśmy informację, że reżyserem serii pozostanie pan Makoto Moriwaki.

„Iruma w szkole demonów” opowiada o losach 14-letniego Irumy Suzukiego, który zostaje sprzedany przez swoich rodziców i trafia pod dach demona. Jak się jednak okazuje jego opiekun, którego teraz nazywa dziadkiem, jest dyrektorem szkoły, do której uczęszczają same demony! A następnie sam Iruma zostaje do niej zapisany! W ten sposób lękliwy chłopak rozpoczyna swoją przygodę w szkole demonów!

Pierwszy sezon wystartował w sezonie Jesień 2019, natomiast drugi w sezonie Wiosna 2021. Manga cały czas jest wydawana, a sprzedaż jak widać pozostaje na niezłym poziomie.

ŹRÓDŁO

Wizualka sezonu trzeciego:

Zwiastun trzeciej serii:


Artykuł powstał dzięki wsparciu na patronite.
Dziękujemy wam:
-Blagi234

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments