AnimeNewsy

Overwatch 2 rozpoczyna współpracę z One-Punch Manem

Już dzisiaj w Overwatch 2, międzyplatformowej grze akcji z darmowym dostępem stworzonej przez firmę Blizzard Entertainment, dostępne będą elementy ozdobne zainspirowane popularnym na całym świecie anime, One-Punch Man. Ta kolekcja jest rezultatem naszej pierwszej współpracy z wielką marką w uniwersum Overwatch i toruje drogę dla podobnych projektów i innych pomysłów w przyszłości.

„Jako wielcy miłośnicy anime One-Punch Man, jesteśmy niezwykle zachwyceni, że ta współpraca stała się rzeczywistością i gracze z całego świata będą mogli się nią cieszyć”, powiedział Mike Ybarra, prezes Blizzard Entertainment. „Uniwersum Overwatch to optymistyczna wizja niedalekiej przyszłości, więc dlaczego nie przebrać Pięści Zagłady za Saitamę?”

One-Punch Man opowiada historię Saitamy, sympatycznego superbohatera, który może pokonać każdego wroga jednym ciosem i jest coraz bardziej znudzony brakiem godnych przeciwników. Kolekcja elementów ozdobnych obejmuje cztery cosplayowe skórki bohaterów, inspirowane postaciami z anime: Saitama dla Pięści Zagłady, Genos dla Genjiego, Tatsumaki dla Kiriko oraz możliwą do zdobycia za darmo poprzez ukończenie wyzwań w grze skórkę Mumen Rider dla Żołnierza-76.


vbbb

Kolekcja elementów ozdobnych One-Punch Man będzie dostępna w sklepie w grze do 6 kwietnia. Anime One Punch Man możecie oglądać na Crunchyroll, Funimation, Hulu, Netflixie i innych platformach streamingowych.

Overwatch 2 to optymistyczna wizja niedalekiej przyszłości, w której superżołnierze, naukowcy, cyborgi i omniki walczą o kontrolę nad planszami inspirowanymi rzeczywistymi miejscami na całym świecie. W grze występuje 36 wyjątkowych bohaterów – każdy uzbrojony w potężne zdolności i oręż – walczących na wielu mapach osadzonych w różnych zakątkach globu, w których gracze muszą współpracować i dostosowywać się do najróżniejszych sytuacji.

Overwatch 2 zawiera nowy sklep w grze, darmowy Karnet Bojowy dla wszystkich graczy oraz możliwy do kupienia Karnet Bojowy Premium dla każdego sezonu. Obecnie trwa trzeci sezon gry inspirowany mitologią azjatycką, w którym zarówno darmowy, jak i płatny karnet sezonowy zawierają elementy do zdobycia, takie jak skórki bohaterów, talizmany na broń, zwycięskie pozy, prezentacje zagrań, graffiti, portrety graczy, kwestie głosowe i nie tylko. Karnet Bojowy Premium 3 sezonu zawiera także mityczną skórkę dla Kiriko – z nowej, konfigurowalnej kategorii skórek w Overwatch 2. Gra jest dostępna na komputerach PC z systemem Windows za pośrednictwem platformy Battle.net oraz na konsolach Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 i Nintendo Switch.

źródło: anime24.pl

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments