AnimeNewsy

Manga Mashle: Magic and Muscles otrzyma serię anime w 2023 roku!

Wydawnictwo Shueisha informuje, że już w kwietniu 2023 roku manga Mashle Magic and Muscles otrzyma swoją ekranizację telewizyjną. W magazynie Weekly Shonen Jump pojawiła się również informacja o wideo promocyjnym.
Aktualnie historia mangi znajduje się na finałowym etapie dwunastego tomu. Mangę w wersji cyfrowej znajdziemy przetłumaczoną na język angielski. Autorem jest Hajime Komoto.

Fabuła

Historia została osadzona w świecie fantastycznym, który opiera się na magii. W tej rzeczywistości czary są czymś na porządku dziennym i wykorzystuje się je w wielu sferach życia codziennego. Główny bohater jest jednak osobą, która nie potrafi posługiwać się magią. Zamiast tego skupia się na treningu fizycznym. Młody chłopak wiedzie spokojne życie w środku lasu, mieszkając ze swoim ojcem. Pewnego dnia zachodzi wielka zmiana.

Nagle nasz bohater ma wrogów, którzy pragną odebrać mu życie. Wbrew pozorom nie jest on bezbronną ofiarą. Jego potężna masa mięśniowa okazuje się bronią mogącą pokonać magię!

Zwiastun

źródło: wakai.pl

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments