Anime

Hoshi no Samidare

Love Live! Nijigasaki Gakuen School Idol Doukoukai 2

Hoshi no Samidare
(ang. The Lucifer and Biscuit Hammer)


Opis:

Pewnego dnia do studenta Yuuhi Amamiyi przychodzi gadająca jaszczurka Sir Noi Crezant. Crezant natychmiast zaczyna snuć fantastyczną opowieść: potężny mag Animus zamierza zniszczyć Ziemię za pomocą swojego biszkoptowego młota, ogromnego urządzenia wznoszącego się wysoko na ziemskiej orbicie. Jedyna nadzieja dla Ziemi leży w księżniczce i jej Rycerzach Bestii, których zadaniem jest ochrona księżniczki i pokonanie Animusa.

Yuuhi zostaje wybrany na Jaszczurowego Rycerza Bestii i mimo swoich wątpliwości szybko zmuszony jest bronić się przed golemem stworzonym przez maga. Zostaje uratowany przez swoją sąsiadkę, księżniczkę Asahinę Samidare, i przysięga jej wierność. Jednak księżniczka wcale nie zamierza ratować Ziemi. Zdradza Yuuhi swoje prawdziwe motywacje: chce zapobiec zniszczeniu Ziemi przez Animusa, a następnie własnoręcznie unicestwić planetę. Para nadal odpiera ataki golemów Animusa, podczas gdy pozostali Beast Knights powoli się zbierają i uczą się korzystać ze swoich mocy. Yuuhi będzie musiał sam zadecydować, czy zgodzić się na plany Asahiny, do której zaczyna się zbliżać, czy też ocalić Ziemię. W trakcie tego procesu będzie musiał zmierzyć się z samym sobą i określić, gdzie leży jego prawdziwa lojalność.


Dodatkowe informacje:

  • Studio: –
  • Data Premiery: Lato 2022
  • Tagi: Akcja / Komedia / Dramat / Psychologiczne / Nadprzyrodzone
  • Format: TV
  • Anilist

Zwiastun:

Brak zwiastunu

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments