Anime

Anime: Ore dake Level Up na Ken

(Anime)
Ore dake Level Up na Ken
(Solo Leveling)


Opis:

10 lat temu, po „Bramie”, która połączyła prawdziwy świat ze światem potworów, niektórzy zwykli ludzie otrzymali moc polowania na potwory w Bramie. Tacy ludzie są znani jako „Łowcy”. Jednak nie wszyscy Łowcy są potężni.

„Nazywam się Sung Jin-Woo, łowca E-rank. Jestem kimś, kto musi zaryzykować życie w najniżej położonych lochach, „Najsłabszych na świecie”. Nie mając żadnych umiejętności do pokazania, ledwo zarobiłem wymagane pieniądze, walcząc w lochach o niskim poziomie… Przynajmniej dopóki nie znalazłem ukrytego lochu z najtrudniejszą przeszkodą w lochu D-rank! W końcu, gdy akceptowałem śmierć, nagle otrzymałem dziwną moc, dziennik misji, który tylko ja mogłem zobaczyć, sekret do wyexpienia, o którym tylko ja wiem! Gdybym trenował zgodnie z moimi zadaniami i ściganymi potworami, mój poziom powiększyłby się. Zmieniłbym się z najsłabszego Łowcy E-rank, do Najsilniejszego S-rank!”


Dodatkowe informacje:

  • Studio: A-1 Pictures
  • Data Premiery: Zima 2024
  • Tagi: Akcja / Przygoda / Fantasy
  • Anilist

Zwiastun:

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments