AnimeNewsy

2 sezon anime „Isekai wa Smartphone to Tomo ni.” ogłoszony!

„Isekai wa Smartphone to Tomo ni.” otrzyma drugą serię TV.

Nie mamy jeszcze informacji, jakie studio będzie zajmowało się animacją tytułu, nie znamy także szczegółów dotyczących zespołu pracującego nad anime. Jedyne, co na razie otrzymaliśmy, to grafika promująca, która zapewnia nas, że drugi sezon się pojawi. Kiedy? O tym na razie możemy gdybać, być może będzie to 2023 lub 2024 rok.

„In Another World With My Smartphone” to light novel, która swoje wydawanie rozpoczęła w 2015 roku. Opowiada o Touyi Mochizuki, który to został po śmierci przeniesiony do świata fantasy. Jedyna znacząca różnica? Otrzymał w bonusie smartfona, którego może używać w innym świecie. Tak oto rozpoczyna się ta isekaiowa komedia.

Pierwszą adaptacją książki zajęło się studio Ashi Productions, które nie wiadomo, czy podejmie się również drugiego sezonu. Jest prawdopodobne, że serię przejmie ktoś zupełnie inny. Reżyserem pierwszego sezonu był Takeyuki Yanase, znany później z „Uchinoko”, „Leadale no Daichi nite”, czy „Kamitachi ni Hirowareta Otoko”. Emisja telewizyjna miała miejsce w 2017 roku, więc ogłoszenie przyszło po 5 latach od zakończenia ostatniego projektu anime związanego z serią.

Grafika promocyjna:

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments