AnimeNewsy

Zapowiedziano 3 sezon Arknights!

Arknights wraca z kolejnym animowanym projektem w postaci serii anime o nazwie Arknights: Rise from Ember.

Mimo braku informacji na temat daty premiery, oraz studia animacji. Krótki zwiastun jest już dostępny dla widzów. Zobaczcie zapowiedź poniżej.

Seria anime Arknights oparta jest na popularnej chińskiej grze mobilnej o tym samym tytule. W październiku 2022 roku zadebiutował serial The Arknights: Prelude to Dawn, a rok później pojawiła się seria The Arknights: Perish in Frost. Czy kolejna produkcja może zadebiutować w październiku 2024 roku? To jedynie spekulacje.

Akcja gier i anime Arknights toczy się w fantastycznym świecie znanym jako Terra. Ludzkość jest terroryzowana przez stworzenia zwane Catastrophes, a jednocześnie pojawia się tajemniczy minerał o nazwie Originium, który może wywołać nieznaną chorobę u ludzi. Istotnym wątkiem jest działająca na wyspie organizacja, która nie tylko leczy chorych, ale także dostarcza siłę militarnej dla grupy przestępczej.

Za stworzenie gry mobilnej Arknights odpowiadają chińskie Studio Montagne i Hypergryph. Będziemy na bieżąco informować was o wszelkich nowych wiadomościach dotyczących kolejnych sezonów anime.

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments