AnimeNewsy

Rozpoczęcie 3. sezonu „That Time I Got Reincarnated as a Slime” – Co nas czeka?

Za parę tygodni startuje trzeci sezon popularnego anime „That Time I Got Reincarnated as a Slime” (Tensei Shitara Slime Datta Ken). Studio 8-Bit właśnie udostępniło nowy zwiastun nadchodzących epizodów, aby przypomnieć fanom, że Rimuru-sama powróci już wkrótce.

Poniższy materiał zawiera także fragment utworu z nowego openingu: „STEREO DIVE FOUNDATION – PEACEKEEPER”.

Żeby przypomnieć, pierwszy sezon tego anime miał 24 odcinki z rzędu. Drugi sezon został podzielony na dwie części, z 12 odcinkami każda, które zostały wyemitowane po 3-miesięcznej przerwie. Na szczęście, trzecia seria będzie ponownie transmitowana bez przerw, a widzowie mogą się spodziewać kontynuacji trwającej aż pół roku, najprawdopodobniej w formie 24 epizodów. Ponownie reżyserią zajmuje się Atsushi Nakayama, a nad scenariuszem czuwa Toshizo Nemoto (That Time I Got Reincarnated as a Slime: Visions of Coleus).

That Time I Got Reincarnated as a Slime to opowieść o mężczyźnie, który po śmierci odradza się w innym świecie jako galaretowaty istotka zamiast w ludzkiej postaci. Okazuje się, że ta zmiana nie jest dla niego przeszkodą, ale wręcz ogromną pomocą w realizacji jego nowej misji – budowy potężnego imperium. Pierwszy sezon tego anime miał premierę w 2018 roku, a drugi sezon ukazał się w dwóch częściach w 2021 roku.

Trzeci sezon That Time I Got Reincarnated as a Slime będzie dostępny już od 5 kwietnia 2024 roku.

źródło: anime24.pl

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments