AnimeNewsy

Tate no Yuusha no Nariagari i zwiastun 3 sezonu!

tate no yuusha
tate no yuusha

Już w kwietniu poznaliśmy oficjalny termin premiery trzeciego sezonu serii anime The Rising of the Shield Hero. Na szczęście, nie wystąpiło żadne opóźnienie i wygląda na to, że Naofumi powróci już jesienią tego roku.

Do sieci trafił pierwszy zwiastun nowych odcinków tej wysoko ocenianej i bardzo popularnej produkcji.

Zwiastun

Tate no Yuusha no Nariagari to historia młodego mężczyzny imieniem Naofumi, który przenosi się do innego świata, gdzie otrzymuje miano jednego z czwórki legendarnych bohaterów. Niestety, zamiast broni dzierży on tylko tarczę, przez co zostaje uznany za najsłabszego z obiecanych bohaterów. Niespodziewanie jednak Naofumi stopniowo zyskuje coraz większa moc, przewyższając nawet swoich uzbrojonych po zęby towarzyszy.

Hitoshi Haga, który pracował jako reżyser i scenarzysta kilku odcinków pierwszego sezonu, obejmie teraz stanowisko głównego reżysera trzeciej serii. Prace nad scenariuszem ponownie nadzoruje Keigo Koyanagi. Kevin Penkin znowu zajmie się kompozycją muzyki. Poza Masahiro Suwą projekt postaci będzie owocem współpracy Franziski van Wulfen i Sany Komatsu. Animację ponownie przygotowuje ekipa ze studia Kinema Citrus.

Seria anime The Rising of the Shield Heropowróci w trzecim sezonie już w październiku 2023 roku.


Za jakość i rzetelność powyższej treści ręczy Wojtini ze strony pl.ign.com

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments