AnimeNewsy

Sword Art Online – nowy film z okazji dziesięciolecia serii!

Dla franczyzy Sword Art Online 6 listopada 2022 był niezwykle ważnym dniem. Minęło bowiem 10 lat od emisji pierwszego odcinka tytułowego anime. W trakcie eventu Sword Art Online – Full Dive ogłoszono, że studio odpowiedzialne za wydawnictwo Sword Art Online pracuje właśnie nad nowym filmem. Nie sprecyzowali jednak czy będzie to film animowany, a może ekranizacja w wersji aktorskiej.

Autor opowieści Sword Art Online Reki Kawahara zainspirował swoim dziełem kilka sezonów anime, filmy animowane oraz serię gier wideo.

Z pogłosek wiadomo, że film będzie opierał się na zupełnie nowej fabule. Czy będzie to kontynuacja wydarzeń z anime? Być może dowiemy się czegoś więcej o dawnych wątkach? Na ten moment niewiele wiadomo na temat szczegółów fabularnych.

źródło: wakai.pl

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments