Anime

Saikyou Onmyouji no Isekai Tenseiki

Saikyou Onmyouji no Isekai Tenseiki
(The Reincarnation of the Strongest Exorcist in Another World)


Opis:

Nie można być szczęśliwym, jeśli jest się tylko silnym, nawet jeśli jest się najsilniejszym egzorcystą na świecie. Egzorcysta Haruyoshi Kuga, nazywany niezrównanym geniuszem, zostaje zdradzony przez dwór cesarski i czeka go śmierć. Postanawiając być szczęśliwym w następnym życiu, używa stworzonej przez siebie tajnej techniki reinkarnacji i reinkarnuje się w innym świecie. I tak otrzymuje nowe imię, Seika, i nowe życie.

„To, czego brakowało mi w poprzednim życiu, to spryt. W tym życiu będę bardziej wyrachowany i znajdę szczęście.” Z najsilniejszymi technikami egzorcystycznymi i silnymi demonami pracującymi z nim, co go czeka? Spokojne życie, którego pragnie, czy…. To początek historii, której nikt wcześniej nie widział: historia najsilniejszego egzorcysty w świecie fantasy.


Dodatkowe informacje:

  • Studio: Studio Blanc
  • Data Premiery: Zima 2023
  • Tagi: Akcja / Przygoda / Fantasy / Romans / Nadprzyrodzone
  • Format: TV
  • Anilist

Zwiastun:

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments