AnimeNewsy

Przygodowa seria fantasy Tsuyokute New Saga otrzyma anime

Na kanale YouTube studia ABC Animation pojawił się pierwszy zwiastun anime Tsuyokute New Saga, tym samym zdradzając nam, że light novel o tym samym tytule w końcu trafi na małe ekrany. Filmik obiecuje, że premiera serialu bedzie mieć miejsce w lipcu 2023 roku.

Autorem powieści Tsuyokute New Saga, wydawanej w latach 2012-2018, jest Masayuki Abe, zaś rysunki do niej przygotował Ryuuta Fuse. W 2014 roku został wydany pierwszy rozdział mangi Tsuyokute New Saga, do której rysunki przygotował Jun Miura.

Minęło już ponad 10 lat, od maja 2012 roku, kiedy to „Tsuyoshite New Saga” po raz pierwszy ukazało się w sieci. W tamtym czasie sam sobie nie wierzyłem, gdy mówiłem, że w przyszłości powstanie z tego anime. Dziękuję wam bardzo. I dziękuję za wasze wsparcie dla anime „Tsuyoshite New Saga”.

Masayuki Abe

Wizualka

Opis Tsuyokute New Saga

Podczas Wielkiej Inwazji, Król Demonów wysłał swoją armię, aby unicestwić rasę ludzką. W tym samym czasie magiczny ryczerz Kyle, wraz z drużyną sojuszników, zostaje wysłany na samobójczą misję, prosto do zamku Króla Demonów, aby położyć kres jego rządom.

Kyle pokonuje Króla Demonów, jednak jego zwycięstwo zostaje okupione ogromną ofiarą.. nasz bohater stracił wszystkich swoich towarzyszy i ukochaną. Na domiar złego złego, w wyniku odniesienia ciężkich ran jest na progu śmierci.

W komnacie Króla Demonów zauważa dziwny kryształ, po którego sięga ostatkiem sił. Wtedy jasne światło rozświetla pomieszczenie… Kyle zostaje wysłany cztery lata w przeszłość. Po otrząśnięciu się z początkowego szoku postanawia zapobiec ofiarom, które mają miejsce podczas Wielkiej Inwazji. Wykorzystuje wspomnienia i doświadczenia z poprzedniego życia jako narzędzie walki, aby nigdy więcej nie powtórzyć tej samej tragedii! Tak rozpoczyna się „Nowa Saga”, której stawką jest ocalenie bliskich i świata!

Zwiastun:

Personel produkcyjny

Wraz ze zwiastunem ujawniono obsadę i personel anime.

Aktor głosowy Yuma Uchida zagra Kyle’a,
Hiro Shimono wcieli się w Seran’a,
Ai Fairouz będzie głosem Lise,
Asami Seto zagra Urzę,
Minami Takahashi użyczy głosu Sildonii.
Norikazu Ishigooka jest odpowiedzialny za reżyserię,
Kenta Ihara zajmie się kompozycją serii,
Nilitsu zadba o projekt postaci,
Hironori Anazawa będzie odpowiadać za muzykę.
Produkcją animacji zajmą się wspólnie studia Sotsu, Makaria i Yokohama Animation Lab.

źródło: animeholik.pl

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments