AnimeNewsy

Otrzymaliśmy zapowiedź nowego i ciekawego anime – „Spy Classroom”!

Studio feel. zaprezentowało 13 marca ich nową produkcję o nazwie: “Spy Classroom”.

Anime opowiada o Lily – dziewczynie, która jest uczennicą szkoły dla szpiegów. Niestety pomimo dobrych wyników w egzaminach pisemnych ledwo udaje jej się zaliczyć praktykę. Nie mając żadnych umiejętności praktycznych, jej nadzieje na ukończenie studiów są ponure — dopóki nie jest jej zaoferowana szansa dołączenia do tajemniczego zespołu „Tomoshibi” i wzięcia udziału w misji nie do przejścia.

Aktorką głosową Lily będzie Sora Amamiya czyli bardzo dobrze znana w świecie japońskich animacji za sprawą takich roli jak: Chizuru Ichinose z Rent a Girlfriend, Aqua z Konosuby czy Elizabeth Liones z Seven Deadly Sins.

Reżyerem będzie Keiichiro Kawaguchi, sprawą kompozycji serii zajmie się Shinichi Inozume, a projektowaniem postaci – Sumie Kinoshita.

O dacie premiery nic nie wiadomo.

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments