AnimeNewsy

Nowe informacje na temat drugiego sezonu Jujutsu Kaisen

Pojawiło się całkiem sporo nowych informacji na temat drugiego sezonu Jujutsu Kaisen. Przede wszystkim oficjalnie potwierdzono, że Sunghoo Park zastąpi Shōta Goshozono w roli reżysera. Pojawi się także dwóch nowych aktorów głosowych. Anna Nagase wcieli się w rolę Riko Amanai, z kolei Takehito Koyasu użyczy głosu dla animowanego Toji Fushiguro.

Oficjalna premiera drugiego sezonu została zapowiedziana na 6 lipca tego roku! Emisja drugiego sezonu potrwa dwa kwartały. W nowej fabule zobaczymy między innymi najważniejsze wydarzenie całej franczyzy, czyli “Shibuya Arc”.

Twórca serii Gege Akutami rozpoczął publikację mangi na łamach Weekly Shonen Jump w marcu 2018 roku. Pierwszego sezonu anime doczekaliśmy się po dwóch latach w 2020 roku.

O czym jest fabuła?

Yuji Itadori prowadzi życie przeciętnego nastolatka. Uczęszcza do szkoły średniej, w której wszyscy uczestnicy klubów sportowych próbują wcielić go do swoich szeregów ze względu na sprawność fizyczną bohatera. Yuji nie wykazuje jednak zainteresowania i wraz z innymi szkolnymi wyrzutkami dołącza do klubu okultystycznego.

Pewnego dnia członkowie jego klubu weszli w posiadanie przeklętego obiektu. Nieświadomi zagrożenia łamią pieczęć wiążącą mroczną energię wewnątrz artefaktu. Nikt nie zdaje sobie sprawy z horroru, który wkrótce rozpęta się na ich oczach.

Gra na smartfony osadzona w uniwersum Jujutsu Kaisen

Zapowiedziano nową grę na smartfony. Jujutsu Kaisen: Phantom Parade to fabularna gra akcji, która zostanie opublikowana wiosną 2023 roku.

Zwiastun

Źródło: Wakai.pl

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments