Anime

HIGH CARD

Eikyuu Shounen: Eternal Boys

HIGH CARD
(HIGH CARD)


Opis:

Po odkryciu, że jego sierociniec jest na skraju zamknięcia z powodu problemów finansowych, Finn, który żył swobodnie na ulicy, wyruszył do kasyna z zamiarem zdobycia fortuny. Jednak nic nie mogło przygotować Finna na koszmar, który go czekał. Po dotarciu na miejsce Finn napotkał pościg samochodowy i krwawą strzelaninę spowodowaną „szczęśliwą” kartą pewnego mężczyzny.
Finn w końcu dowie się, o co chodziło w tej strzelaninie. Porządek świata może być kontrolowany przez zestaw 52 kart X-Playing z mocą obdarzania różnych nadludzkich mocy i zdolności tym, którzy je posiadają. Dzięki tym kartom ludzie mogą uzyskać dostęp do ukrytej mocy „kumpla”, którą można znaleźć w sobie.

Istnieje tajna grupa graczy zwana High Card, która otrzymała bezpośredni rozkaz od króla Fourlandu, aby zebrać karty, które zostały rozrzucone po całym królestwie, podczas gdy moonlighting jako pracownicy luksusowego producenta samochodów Pinochle. Scouted, aby stać się piątym członkiem grupy, Finn wkrótce dołącza do graczy w niebezpiecznej misji, aby znaleźć te karty.

Jednak na drodze gangu staje Who’s Who, konkurencyjna firma produkująca samochody, która ma obsesję na punkcie pokonania Pinochle, oraz Klondikes, niesławnej rodziny mafijnej.

Rozpoczyna się szaleńcza bitwa między graczami mającymi obsesję na punkcie kart, napędzana przez sprawiedliwość, pożądanie i zemstę!


Dodatkowe informacje:

  • Studio: Studio Hibari
  • Data Premiery: Zima 2023
  • Tagi: Akcja
  • Format: TV
  • Anilist

Zwiastun:

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments