AnimeNewsy

Drugi sezon Reincarnated as a Sword potwierdzony!

Pierwszy sezon Reincarnated as a Sword dopiero dobiega końca, a już potwierdzono plany dotyczące stworzenia drugiej części. Z całą pewnością wiadomość ucieszy fanów fantasy anime. Pojawił się filmik promocyjny serię, jednak nie ogłoszono nadal dokładnej daty premiery drugiego sezonu.

Yuu Tanaka jest autorem mangi, którą opublikował we współpracy z Micro Magazine. Z kolei Seven Seas Entertainment zajmuje się tłumaczeniem produkcji na język angielski.

Dlaczego ten isekai stał się wyjątkowym tytułem na tle innych produkcji?

W większości przypadków, gdy mamy do czynienia z anime typu isekai, bohater zostaje odrodzony w nowym świecie jako potężny mag lub wojownik wykwalifikowany w walce bronią. Autor fabuły Reincarnated as a Sword wpadł na zupełnie nowy pomysł. Główny bohater odradza się w nowym świecie jako świadomy miecz, który zostaje wkrótce odnaleziony przez młodą dziewczynę o imieniu Fran. Została ona porwana przez bandytów, którzy chcą sprzedać ją w niewolę. Jednak dzięki nowej broni Fran jest w stanie pokonać oprawców. Od tej pory wyruszają razem w dalszą podróż.

Zwiastun

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments