AnimeNewsy

Data premiery drugiego sezonu Tokyo Revengers została potwierdzona!

Długi okres oczekiwania nareszcie dobiegł końca. Podano oficjalną datę premiery drugiego sezonu oraz przedstawiono zwiastun. Tokyo Revengers to dzieło narysowane i napisane przez osobę o imieniu Ken Waku. Autor rozpoczął wydawanie swojej mangi w 2017 roku. Do tej pory stworzył 28 tomów. 

Historia spotkała się z aprobatą po stronie fanów, a w kwietniu 2021 roku pojawiła się adaptacja anime. Na fali rosnącej popularności Tokyo Revengers otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie co do tego, że adaptacja anime doczeka się również drugiego sezonu.

Seria zostanie wznowiona w styczniu 2023 roku. Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji, aby zapoznać się z pierwszym sezonem tego arcydzieła, nadal macie czas przed rozpoczęciem kolejnego sezonu. Na zwiastunie dostarczonym przez studio odpowiedzialne za produkcję anime możemy zauważyć, że w drugim sezonie na plan powrócą wszyscy najważniejsi bohaterowie.

Nie mamy szczegółowych informacji na temat aktorów głosowych oraz pełnej obsady, która pojawi się w drugim sezonie, jednak potwierdzono, że japońskie studio animacji Liden Films zajmie się produkcją.

Szybkie przypomnienie fabuły

Tokyo Revengers to połączenie science fiction i akcji. Historia opowiada o mężczyźnie w średnim wieku, który zmarnował sobie życie. Pewnego dnia ktoś wpycha go pod pociąg, a on nieoczekiwanie przenosi się w czasie o 12 lat. Dokładnie do momentu, gdy był szczęśliwy, miał przyjaciół i dziewczynę. Od tej pory nabywa on umiejętność przenoszenia się w czasie i próbuje zmienić bieg historii.

Zwiastun

źródło: wakai.pl

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments