Anime

Boku no Kokoro no Yabai Yatsu 2nd Season

(Anime)
Boku no Kokoro no Yabai Yatsu 2nd Season
(The Dangers in My Heart Season 2)


Opis:

Drugi sezon anime: Boku no Kokoro no Yabai Yatsu

Bohaterem tej historii jest Kyotaro Ichikawa – ponury i aspołeczny gimnazjalista o skrajnie niskiej samoocenie, w którego mniemaniu życie to thriller psychologiczny, a on sam jest przyszłym seryjnym mordercą. Fantazjując o zabijaniu rówieśników, za swój główny cel obiera idolkę klasy – Annę Yamadę.
Obserwując swoją niedoszłą ofiarę Ichikawa ze zdumieniem odkrywa, jak w rzeczywistości jest ona dziwną i niezdarną osobą, i nie może się oprzeć chęci pomagania jej. Natomiast Yamada – rozbawiona jego nietypowymi i często niezręcznymi zachowaniami – nie przestaje się z nim przyjacielsko droczyć.
Z czasem dwójka osobliwych bohaterów o pozornie sprzecznych charakterach zaczyna się do siebie zbliżać, zaś sam Ichikawa stopniowo odkrywa, że to nie mordercze instynkty, lecz zupełnie inne uczucia stanowiły źródło niepokojów w jego sercu…


Dodatkowe informacje:

  • Studio: Shin-Ei Animation
  • Data Premiery: Zima 2024
  • Tagi: Komedia / Romans / Okruchy Życia
  • Anilist

Zwiastun:


źródła:

  • https://www.youtube.com/watch?v=DAbLNzr4cC8
  • https://anilist.co/anime/166216/Boku-no-Kokoro-no-Yabai-Yatsu-2nd-Season

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments