AnimeNewsy

Bleach Thousand-Year Blood War powróci już w 2023 roku!

Jak ogłoszono na oficjalnym Twitterze Bleacha, możemy spodziewać się ukazania części drugiej najnowszego sezonu Bleacha już w lipcu 2023 roku. Manga była tworzona od 2001 do 2016 roku przez Tite Kubo. Osoby, które czytały mangę z całą pewnością już wiedzą, jak zakończy się cała historia. Nie zmienia to faktu, że nowe wydanie Bleach cieszy się dużą popularnością. Jeżeli chodzi o 3 i 4 część Bleach Thousand-Year Blood War nie mamy jeszcze żadnych informacji odnośnie premiery. Możemy spodziewać się, że cała seria zakończy się w okolicach 2025 roku.

Ile odcinków możemy spodziewać się w tym sezonie?

Ostatni arc Bleacha ma składać się z dokładnie 52 odcinków, podzielonych na 4 części (każdy po 13 odcinków). Pierwszy sezon anime zakończył się po 366 odcinkach na 480. rozdziale mangi już ponad 10 lat temu. Myślę, że mało kto spodziewał się dokończenia historii Ichigo Kurosaki’ego. W 2022 roku mieliśmy jednak niemałą niespodziankę. Dlaczego? Ponieważ znany na całym świecie Bleach zmartwychwstał! Niedokończony wątek obejmuje rozdziały 481 – 686, które możemy podziwiać właśnie w Bleach Thousand-Year Blood War.

O czym opowiada Bleach Thousand-Year Blood War?

Po zakończeniu się wydarzeń z pierwszego sezonu, zastępczy shinigami wraz ze swoją stałą ekipą dogląda, czy po Karakurze nie panoszy się więcej pustych. Spokój nie trwa jednak wiecznie. Soul Society zostaje zaatakowane przez potężnego Yhwach’a i jego podwładnych, którzy reprezentują Quincy. Ichigo postanawia pomóc swoim przyjaciołom, nie jest to jednak tak proste, jak się z początku wydaje. Jak zakończy się konflikt, który nie trwa dziesiątki, a setki lat?

Poniżej możecie zobaczyć trailer nadchodzącej kontynuacji fabuły:

źródło: wakai.pl

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments