AnimeNewsy

Bastard!! z drugim sezonem, już w tym roku?

Warner Bros Japan potwierdza, że drugi sezon “Bastard!!” zadebiutuje na Netflixie 15 września tego roku! Początkowa część znalazła się na popularnej platformie streamingowej 30 czerwca 2022 roku. Pierwszy sezon miał 24 odcinków.

Niewiele osób wie o tym, że Kazushi Hagiwara rozpoczął pracę nad serią na łamach Weekly Shonen Jump już w 1988 roku. Pomysł na stworzenie fabuły powstał wcześnie, jednak autor publikował serię w nieregularnych odstępach. Od 2001 roku promował franczyzę w czasopiśmie Ultra Jump. Do marca 2012 roku udało się sprzedać ponad 30 milionów egzemplarzy mangi.

Pierwsze anime inspirowane mangą Hagiwary powstało między 1992 i 1993 rokiem. Geneon Entertainment wydał sześć odcinków.

Po wielu latach rosnąca popularność serii zwróciła uwagę Netflixa na fabułę mangi.

Fabuła

Mroczny władca planuje poskromić swoich wrogów i przejąć władzę nad światem. Czas przenosi się o 5 stuleci.

Planeta została zrujnowana przez niepokonaną siłę i odradza się w feudalnej strukturze. Jest atakowana przez stwory władcy ciemności. Armia piekieł ruszyła na podbój Księstwa Meta Rikana. Magowie rzucili zaklęcie ochronne, ale to tylko kwestia czasu, kiedy czar pryśnie. Piętnastoletnia córka najbardziej wpływowego kapłana, Yoko, dostała od ojca zaklęcie, które pozwala jej poprzez pocałunek przywołać najpotężniejszego wojownika ich królestwa. Wymogiem jest pocałunek dziewicy złożony na ustach chłopca, w którym zapieczętowano wojownika.

Ten wojownik to Dark Schneider. Pomimo tego, że próbował podbić świat 15 lat temu, jest jedyną szansą księstwa na przetrwanie.

Nowa obsada dołącza do drugiego sezonu

  • Takuma Terashima jako Joshua Berahia;
  • Sho Hayami jako Nils John Mifune;
  • Junichi Suwabe jako Yngwei von Mattström;
  • Koji Yusa jako Zion Sol Vanderverg.

Źródło: wakai.pl

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments