AnimeNewsy

Baki powraca! – Seria anime dostanie kolejny sezon już tego lata

Już niedługo dostaniemy nową porcję odcinków serii anime Baki Hanma. Netflix podzielił się zapowiedzią kolejnego sezonu tej wysoko ocenianej produkcji. Jednocześnie potwierdzono, że nadciągająca seria zostanie wydana w dwóch częściach.

Część pierwsza, czyli wątek „Tale of Pickle & The Pickle War Saga”, ujrzy światło dzienne już 26 lipca 2023 roku. Część druga, wątek „The Father VS Son Saga”, pojawi się 24 sierpnia 2023 roku.

Baki Hanma: Son of Ogre to adaptacja mangi Hanma Baki, która stanowi kolejną część opowieści rozpoczętej już w 1991 roku. Netflix wyprodukował nową serię anime bazującą na tej kultowej historii, a pierwszy sezon pojawił się w 2018 roku. W 2020 roku dostaliśmy produkcję o tytule Baki: Dai Raitaisai-hen, a pierwszy sezon Baki Hanma: Son of Ogre pojawił się we wrześniu 2021 roku.

Opis poprzedniej serii: Aby nabyć umiejętności niezbędne do pokonania swojego potężnego ojca, Baki udaje się do więzienia stanowego w Arizonie, by zmierzyć się z owianym złą sławą więźniem znanym jako Wyzwolony.

Finał poprzedniej serii sugerował pojawienie się poteżnego prehistorycznego człowieka. Wśród nowych postaci pojawi się zatem prymitywny Pickle, któremu głosu użyczy Takeshi Kusao. Ponadto, Nobuo Tobita zagra Dr. Alberta Payne’a, naukowca odpowiedzialnego za „wskrzeszenie” Pickle’a.

Czekacie na powrót tego tytułu?

Za jakość i rzetelność powyższej treści ręczy Wojtini z strony pl.ign.com

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments