NewsyAnime

Attack on Titan Final Season Part 2

W środę ogłoszono, że 2 część Attack on Titan Final Season będzie miała premierę wraz z odcinkiem „Danzai”, na kanale NHK General 9 Stycznia 2022 roku. Na stronie pokazano również krótki filmik promujący tytuł.

Attack on Titan Final Season

Pierwszy sezon Tytanów został nam przedstawiony w Kwietniu 2013 roku, dalszą część przygód zobaczyliśmy dopiero w 2017. Później kazano nam czekać do 2018, a następnie 2019 roku. Teraz mamy 2021, zaraz 2022 i nasuwa się jedno pytanie, czy opłacało się czekać na koniec tej ekscytującej historii? Sprawdźmy już za niedługo.

Autor

Dzięki Hajime Isayam’ie i jego twórczości mamy możliwość oglądania owego anime. Rozpoczął on oryginalną mangę Tytanów w Kodansha Bessatsu Shonen Magazine 2009r. Manga została już zakończona więc pewnie wiele fanów zna koniec, jednak osoby, które czekają na ekranizacje muszę jeszcze chwilkę poczekać.

Part Pierwszy

Jednak przed Drugim Partem musiał się gdzieś znaleźć Pierwszy, jeśli chcesz się dowiedzieć trochę więcej o pierwszej części tego sezonu zapraszamy na krótki film Canisa:

Anime Canis

Kanał Anime Canis *Click Click w czerwony przycisk*

W oczekiwaniu na Attack on Titan Final Season sprawdź co można znaleźć w Sezonie Jesień 2021!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments