AnimeNewsy

Ash Ketchum w końcu został Mistrzem Pokemon. 10-latek potrzebował na to 25 lat

Po 25 latach łapania stworków, przemierzania kolejnych regionów i przeżywania następnych wyjątkowych historii – Ash Ketchum w końcu został najlepszym trenerem na świecie. 10-latek z miasteczka Pallet w końcu sięgnął po tytuł Mistrza Pokemon.

Już 3 lata temu było głośno o wyjątkowym sukcesie Asha, ponieważ w „Pokémon Seria: Słońce i Księżyc” to właśnie on został pierwszym Czempionem Ligi Pokémon regionu Alola. Nadal brakowało mu sukcesu w lidze, jednak The Pokemon Company potwierdziło znakomitą wiadomość.

W najnowszym odcinku, który został dzisiaj wyemitowany w Japonii, Ash wygrywa turniej Masters Eight w ramach Pokémon World Coronation Series. Jest to prawdziwe podsumowanie kariery 10-letniego bohatera, którą widzowie mogą przeżywać od 25 lat.

„On to zrobił! Ash został Mistrzem Świata!”

Widzowie z Zachodu muszą zaczekać na premierę historii do przyszłego roku – w zasadzie szkoda, że The Pokemon Company wciąż nie oferuje przygody jednocześnie na całym świecie. Japończycy potwierdzili, że najnowszy sezon „Pokémon Ultimate Journeys: The Series” zostanie wyemitowany w kolejnych krajach w przyszłym roku.

Taito Okiura, wiceprezes ds. marketingu The Pokémon Company International, skomentował wielkie wydarzenie następującymi słowami:

„Determinacja i wytrwałość Asha Ketchuma w dążeniu do celu, jakim było zostanie najlepszym na świecie trenerem Pokémonów w ciągu 25 sezonów, reprezentuje to, co najlepsze w byciu Trenerem”.

źródło: eurogamer.net

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments