AnimeNewsy

Suki na Ko ga Megane wo Wasureta: szkolny romans dostanie anime w 2023 roku

Informacje o Suki na Ko ga Megane wo Wasureta

Jeszcze w tym roku fani mangi „Suki na Ko ga Megane wo Wasureta” (ang. The Girl I Like Forgot Her Glasses) będą mogli zobaczyć ten tytuł na małym ekranie. Manga, za której ilustrację i historię odpowiada Koume Fujichika, wydawana jest od listopada 2018 roku po dzień dzisiejszy.

Historia opowiada o skromnym chłopaku Kaede Komurze, który zakochuje się w dziwacznej koleżance z klasy Ai Mie, wiecznie zapominającej o swoich okularach. Pomimo tego, że Ai jest zapominalska, Kaede uważa ją za wyjątkowo uroczą i postanawia jej pomóc w każdej sytuacji.

Adaptacja anime przeniesie na ekran nie tylko romantyczną historię miłosną między Kaede a Ai, ale także komiczne sytuacje, jakie występują z powodu zapominalskości Ai. Widzowie będą mogli zobaczyć jak Kaede próbuje pomóc swojej koleżance z klasy, jak radzi sobie z codziennymi trudnościami i jak próbuje zwrócić na siebie jej uwagę.

Fot. Ilustracja zapowiadająca anime Suki na Ko ga Megane wo Wasureta / Twitter @Sukimega

Premiera anime jest już zaplanowana na 2023 rok, więc nie będzie trzeba na nie długo czekać. Prawdopodobnie nowe szczegóły dotyczące anime „Suki na Ko ga Megane wo Wasureta” pojawią się 31 stycznia, kiedy to na stronie serialu skończy się odliczanie. Być może tego dnia ogłoszone zostanie studio produkujące anime, ekipa produkcyjna lub obsada.

Fabuła Suki na Ko ga Megane wo Wasureta: co nas czeka?

Fabuła anime „Suki na Ko ga Megane wo Wasureta” skupia się na skromnym chłopaku Kaede Komurze i jego dziwacznej koleżance z klasy Ai Mie. Ai jest zapominalska i często zapomina lub gubi swoje okulary, co utrudnia jej widzenie i funkcjonowanie w szkole. Kaede, który siedzi obok niej w klasie, postanawia wyciągnąć do niej pomocną dłoń w każdej sytuacji. W miarę rozwoju historii, Kaede i Ai zaczynają się zbliżać, a ich relacja wchodzi na wyższy poziom.

W anime zobaczymy jak Kaede próbuje pomagać swojej koleżance z klasy. Będziemy świadkami jak ich relacja rozwija się z przyjaźni do czegoś więcej. Wszystko to przeplatane jest zabawnymi sytuacjami, które wynikają z zapominalskości Ai. Zobaczymy również jak Kaede radzi sobie z trudnymi sytuacjami w szkole, a także jakie przeciwności musi pokonać, aby zdobyć serce swojej wybranki.

Fot. Kaede Komura i Ai Mie na okładce V tomu mangi / Square Enix

Charakterystyka postaci – Kaede Komura i Ai Mie

Kaede Komura to główny bohater anime „Suki na Ko ga Megane wo Wasureta”. To nieśmiały i skromny chłopak, który jest zafascynowany swoją koleżanką z klasy, Ai Mie. Kaede jest bardzo życzliwy i zawsze gotowy pomagać innym, szczególnie Ai, która ma problemy z widzeniem i często zapomina o swoich okularach.

Ai Mie to druga główna postać anime „Suki na Ko ga Megane wo Wasureta”. Jest ona zapominalską dziewczyną, która ma bardzo słaby wzrok i często zapomina o swoich okularach. Ai jest bardzo nieśmiała i niepewna siebie, ale dzięki wsparciu Kaede z czasem zaczyna rozwijać swoją pewność siebie. Dziewczyna lubi stworzenia oceaniczne, a w szczególności kałamarnice.

źródło: animeholik.pl

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

4 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments