Newsy

Nowy teledysk FIRE do TRIBE NINE!

Mamy nowy teledysk do Adachi Tribe?

Oficjalna strona nowego projektu Tribe Nine Akatsuki i Too Kyo Games rozpoczęła w sobotę transmisję teledysku do „Fire”, piosenki przewodniej Nawabari do opowieści Adachi Tribe. Wideo przedstawia członków obsady trzech liderów gangu motocyklowego.

Nowi członkowie obsady:

Kentarō Kumagai jako Hyakutarō Senju, Lider gangu Tribe

Toshiki Masuda jako Rankichi Umeda, zastępca lidera gangu Tribe

Shunsuke Takeuchi as Tatsuto Tatsunuma, drugi zastępca lidera gangu Tribe


Wcześniej ogłoszeni członkowie obsady to:

Funimations współproducent?

Funimation ogłosiło, że jest współproducentem anime, a Yū Aoki wyreżyseruje anime w LIDEN FILMS. Michiko Yokote nadzoruje scenariusze serii, a Yosuke Yabumoto adaptuje do animacji oryginalne projekty postaci Rui Komatsuzaki i Simadoriru. Masafumi Takada komponuje muzykę, a Lantis zajmuje się jej produkcją. Kazutaka Kodaka (twórca Danganronpy) jest autorem oryginalnego pomysłu na fabułę, a Shūhei Yamaguchi z Akatsuki pełni funkcję głównego producenta.

Akatsuki i Too Kyo Games opisują projekt jako osadzony w „20XX roku w kraju Neo Too Kyo”, gdzie młodzi ludzie tworzą gangi po upadku społeczeństwa.

Anime rozpocznie emisję i streaming w styczniu przyszłego roku.

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments