AnimeNewsy

Katsute Mahou Shoujo to Aku wa Tekitai Shiteita – Zwiastun

W lipcu Studio BONES planuje premierę ekranizacji mangi autorstwa Cacao Fujiwara, zatytułowanej „Katsute Mahou Shoujo to Aku wa Tekitai Shiteita„.
Reżyserią serii zajmuje się Akiyo Ohashi, znany m.in. z pracy nad „Umibe no Étranger„, scenariusz pisze Yuniko Ayana, którego możemy kojarzyć z „BanG Dream!„, a projektowanie postaci powierzone zostało Haruko Iizuce, znanemu m.in. z „Horimiya„.

Obsada:

  • Mai Nakahara jako Mira
  • Yuuki Ono jako Byakuya Mimori
  • Shinichirou Miki jako Kot­‑Chowaniec
  • Mariya Ise jako Hibana Kagari
  • Hikaru Midorikawa jako Ptak­‑Chowaniec

Byakuya Mimori to magiczna dziewczyna, która przyrzekła walczyć o miłość i sprawiedliwość. Mira natomiast jest porucznikiem, przywódcą pewnej złowrogiej organizacji, która najeżdża i burzy wszystko, co stoi na jej drodze. Pewnego dnia Mimori decyduje się przeciwstawić tej organizacji, co przyciąga uwagę Miry, który zakochuje się w niej od pierwszego spojrzenia.

Zwiastun

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments